NAŠE SLUŽBY

Vyberte si z nabídky

Operativní leasing

Specializujeme se na dlouhodobé pronájmy, kdy spolu s novým autem získáváte služby navržené na míru. Nemusíte se pak starat o pravidelné servisy nebo přezouvání či uskladnění pneumatik. Zajištění náhradního vozu v případě poruchy, nehody nebo jiných potíží, je samozřejmostí. Klientům vycházíme maximálně vstříc a snažíme se pomoci v nejrůznějších situacích, nad rámec služeb popsaných níže.

Co zahrnuje operativní leasing:

Výběr vozu

Sestavíme celý vozový park tak, aby odpovídal všem vašim technickým požadavkům a finančním možnostem, případně poradíme s výběrem jednotlivých vozů. Zajišťujeme konfiguraci vozů dle vašich přání.

Servis a údržba

Pravidelný servis a opravy provádíme jak u nás na centrále v Lokti, tak také na více jak 50 místech u partnerských servisů v rámci celé České republiky. Během sezónního přezouvání zajišťujeme uskladnění pneumatik.

Pick-up servis

Přijedeme za vámi, vůz si vyzvedneme a zařídíme vše potřebné, např. sezónní výměnu pneumatik. Neztrácíte tak čas a věnujete se tomu, co je pro vás důležité. Jakmile bude hotovo, vůz vám dovezeme zpět.

Pojistné události

Vyřešíme za vás celou pojistnou událost. Nahlášení, ohledání, likvidaci až po finanční vypořádání.

Autopůjčovna a náhradní vozidlo

U nás najdete široký výběr vozů všech velikostí a kategorií, v současné době máme ve vozovém parku kolem 400 automobilů. Náhradní vozidlo poskytujeme zpravidla v případě, kdy máte vůz v servisu, čekáte na dodání nového nebo máte jiné potíže, které znemožňují pojízdnost původního automobilu.

Asistenční služba

Disponujeme několika vozy určených pro silniční asistenční službu, rychle vám tak pomůžeme při poruše nebo nehodě na území České republiky i Evropy. V případě potřeby poskytujeme ihned náhradní vozidlo. Službu poskytujeme 24 hodin denně.

Dlouhodobý pronájem

Nabízíme široký výběr vozů, od malých automobilů po luxusní a sportovní, malé užitkové vozy až po dodávky, vícemístná vozidla a obytné karavany. 

Období tohoto pronájmu je delší než 1 měsíc, zpravidla kolem jednoho roku.

Vámi vybraný vůz jsme schopni přistavit a následně i vyzvednout na vámi určené adrese. V rámci zapůjčení poskytujeme non-stop asisteční služby pro případ poruchy nebo nehody.

Krátkodobý pronájem

Jedná se o stejnou službu jako v případě dlouhodobého pronájmu s tím rozdílem, že doba pronájmu je kratší než 1 měsíc.

Další služby

Repatriace vozů

Odtah vozů ze zahraničí řešíme poměrně často. Přistavíme vám náhradní vozidlo kdekoliv po Evropě a váš nepojízdný automobil přepravíme do místa vašeho bydliště nebo servisu.

Přeprava osob / služba řidiče

Poskytujeme službu přepravy osob, a to jak v luxusních vozech pro jednotlivce, tak i ve vícemístných automobilech pro skupiny. Může se jednat o jednorázovou přepravu, ale i o přepravování v rámci delšího časového úseku, např. po dobu služebních cest či konferencí.

Odtahová služba

Disponujeme několika vozy určených pro silniční asistenční službu, rychle vám tak pomůžeme při poruše nebo nehodě na území České republiky i Evropy. V případě potřeby poskytujeme ihned náhradní vozidlo. Službu poskytujeme 24 hodin denně.

Stálým zákazníkům nabízíme bonusový program (výhodnější nájemné, neomezený průjezd km, přednostní rezervace vozů při nájmu).