Operativní / dlouhodobý pronájem 

Kvalitní vozy pro vaši firmu

Nejsnazší cesta k novému vozu

Zde vám nabízíme abyste jsi vybrali vozidlo dle vašich představ a nakonfigurovali si ho na stránkách výrobce, respektive prodejce vozidel. Poté nám tuto konfiguraci zašlete a my vozidlo poptáme za nejlepší možnou cen. Na základě této ceny vypracujeme nabídku splátky operativního leasingu v závislosti na době pronájmu, obsahu služeb a předpokládaného počtu najetých kilometrů. 

Výhody operativního leasingu

Výhodná cena

Vzhledem k tomu, že naše společnost má s většinou prodejců automobilů podepsané velkoodběratelské smlouvy, jsme schopni dosáhnout zajímavých cen, které následně sníží vaší měsíční splátku.

Bezstarostnost

Veškeré záležitosti spojené s provozem, údržbou, případnou opravou a administrativou vozového parku vám zajišťujeme v rámci garantované měsíční splátky operativního leasingu. Tudíž pouze vozidlo využíváte bez starostí a o zbytek se postaráme my.

Okamžitá mobila

V případě objednávky dodání vozidla od naší společnosti vám nabízíme zajištění okamžité mobility poskytnutím náhradního vozidla do doby vyrobení vámi konfigurovaného, a to za cenu pronájmu ve shodné výši jako splátka operativního leasingu, tedy nikoliv za vyšší standardní cenu autopůjčovny.

Jak to probíhá


1

Vyplňte poptávkový formulář

2

Ozveme se vám a doladíme společné detaily

3

Naplánujeme splátkový kalendář

4

Schválíme a podepíšeme smlouvu

5

Dopravíme auto na vámi vybrané místo

Poptat operativní leasing

Pokud poptáváte operativní leasing vyplňte prosím formulář a my se vám ozveme. Pokud by vám cokoliv nebylo jasné neváhejte nás kontaktovat, rádi vám odpovíme.