Operativní / dlouhodobý pronájem 

Kvalitní vozy pro vaši firmu

Nejsnazší cesta k mobilitě

Vyberte a nakonfigurujte si vůz pro sebe  anebo celou firmu dle přání, ostatní zařídíme za vás. Ať už jde o kompletní pojištění vozidla s výhodou domovského servisu (případně partnerských servisů po celé ČR), servis a údržbu, pneuservis, silniční asistence nebo likvidace pojistných událostí a dálniční poplatky. Jako firma pak máte náklady spojené s celou flotilou jednoduše na jedné faktuře.

Výhody operativního leasingu

Výhodná cena

Naše společnost má s většinou prodejců automobilů podepsané velkoodběratelské smlouvy, což znamená, že jsme schopni dosáhnout zajímavých cen, které následně sníží vaši měsíční splátku.

Bezstarostnost

Veškeré záležitosti spojené s provozem, údržbou, případnou opravou a administrativou vozového parku vám zajišťujeme v rámci garantované měsíční splátky operativního leasingu. Tudíž pouze vozidlo využíváte bez starostí a o zbytek se postaráme my.

Okamžitá mobilita

V případě objednávky dodání vozidla od naší společnosti vám nabízíme zajištění okamžité mobility poskytnutím náhradního vozidla do doby vyrobení vámi konfigurovaného, a to za cenu pronájmu ve shodné výši jako splátka operativního leasingu, tedy nikoliv za vyšší standardní cenu autopůjčovny.

Jak to probíhá


1

Vyplňte poptávkový formulář

2

Ozveme se vám a doladíme společné detaily

3

Naplánujeme splátkový kalendář

4

Schválíme a podepíšeme smlouvu

5

Dopravíme auto na vámi vybrané místo

Poptat operativní leasing

Vyplňte prosím tento formulář a my se vám ozveme. Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám odpovíme.